MONOLIT

Monolit - Budowa kominków Łódź
Wlot wentylacji rekuperacji w suficie Łódzkiego hotelu.

MONOLIT - Rekuperacja Łódź

Jesteśmy firmą, która w pełni dostosowuje swój asortyment oraz świadczone usługi do zapotrzebowania i oczekiwań klientów. Kierując się od ponad 20 lat tymi wartościami, do naszej oferty specjalnie dla was wprowadzona została usługa projektu i montażu wentylacji wraz z rekuperacją. Montaż rekuperacji nie tylko podniesie komfort życia, ale również zadba o zdrowie domowników przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. Rekuperacja łódź to inwestycja nie tylko w środowisko dzięki ograniczeniu strat ciepła spowodowanych wentylacją budynku, ale również w zdrowie, co można zawdzięczać specjalistycznym filtrom zastosowanych w urządzeniu. Z wielką dbałością, zapewnimy najlepszą jakość powietrza chroniąc domowników przed alergenami oraz zoptymalizujemy zbędne wydatki.  

Wylot powietrza wentylacji w domu jednorodzinnym

SERWIS REKUPERACJI

 

Czyszczenie wentylacji, rozbudowa, przegląd oraz serwis.

 

 +48 601 22 95 62 

Katalog

Logo producenta rekuperacji Zehnder

Serwis rekuperacji

Montujemy również systemy wentylacyjno-rekuperacyjne ścienne tzn. bez dodatkowych kanałów wentylacyjnych wewnątrz budynku.

W razie jakichkolwiek komplikacji nasz serwis obejmuje czyszczenie, rozbudowę, przegląd oraz naprawę wentylacji. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny lub darmowej konsultacji przez telefon. Zawsze służymy fachową pomocą.

Spis treści:

 

Czytaj więcej o naszej ofercie Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty montażu rekuperacji?
Czytaj więcej o rekuperacji Dlaczego warto zamontować rekuperację?
Czytaj więcej o serwisie rekuperacji Serwis rekuperacji.

 

Dlaczego warto założyć rekuperację ?

Rekuperacja jest to rodzaj wentylacji mechanicznej za pomocą, której odzyskiwane jest ciepło z nagrzanego, ale zanieczyszczonego powietrza. Ten rodzaj wentylacji, przeważa nad tradycyjną wentylacją grawitacyjną dzięki możliwości ogrzewania świeżego powietrza, ale przede wszystkim oczyszczania go z różnego rodzaju zanieczyszczeń, alergenów oraz kurzu. Specjalistyczne filtry zostały zaprojektowane z najwyższą dbałością, dzięki czemu wychwytują nawet najmniejsze zanieczyszczenia, pozwalając cieszyć się zdrowym i świeżym powietrze. Ze względu na posiadaną funkcję, rekuperacja łódź zapewni w domu zawsze najlepszej jakości powietrze, bez względu na panujący poziom zanieczyszczeń w twojej okolicy. Montując rekuperację, minimalizujesz wydatki na ogrzewanie domu już nawet w 50 procentach. Rekuperacja w łodzi cechuje się również szerokim wachlarzem innych zastosowań:

 

  • Regulację wilgotności powietrza w pomieszczeniach

  • Filtrowanie powietrza z kurzu i drobnoustrojów

  • Szybkie usuwanie zapachów

  • Równomierną wentylację pomieszczeń

  • Odzyskiwanie energii cieplnej

 

W sytuacji, gdy montaż pełnowymiarowej instalacji jest utrudniony, proponujemy rozwiązanie, jakim jest ścienny system wentylacyjno-rekuperacyjny tzn. bez dodatkowych kanałów wentylacyjnych wewnątrz budynku. Dzięki małemu urządzeniu zamieszczonemu na ścianie, zyskasz wszystkie zalety rekuperacji, ograniczając wydatki na remont.

Montaż i serwis rekuperacji i wentylacji mechanicznej w Łodzi

Kontakt

 

MONOLIT-INSTAL

Instalacja i serwis rekuperacji w Łodzi.
 

tel. +48 601 22 95 62
email: biuro@monolitinstal.pl

Kontakt

MONOLIT Rafał Pierzchalski
92-002 Łódź
ul. Skalna 2

tel. +48 601 22 95 62
email: biuro@monolitinstal.pl

Napisz do nas

wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Informacja o kontakcie telefonicznym

Przed wizytą u nas prosimy o kontakt telefoniczny, ze względu na to, że często jesteśmy w terenie.

Budowa kominków w łodzi

Copyright © Monolit ¦ by REDPROJEKT ∵ 2022

REKUPERACJA

System wentylacji mechanicznej w hali produkcyjnej