Montaż, serwis i przeglądy okresowe kominów stalowych w Łodzi

KOMINY ŁÓDŹ

Copyright © Monolit ¦ by REDPROJEKT ∵ 2022

Budowa kominków w łodzi

Przed wizytą u nas prosimy o kontakt telefoniczny, ze względu na to, że często jesteśmy w terenie.

Informacja o kontakcie telefonicznym
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Napisz do nas

MONOLIT Rafał Pierzchalski
92-002 Łódź
ul. Skalna 2

tel. +48 601 22 95 62
email: biuro@monolitinstal.pl

Kontakt

Kontakt

 

MONOLIT - Kominy Łódź

Budowa, konserwacja kominów.
 

tel. +48 601 22 95 62
email: biuro@monolitinstal.pl

Kominy łódź

Spis treści:

 

Czytaj więcej o kominach ceramicznych Kominy ceramiczne
Czytaj więcej o kominach kwasowych Kominy kwasowe
Czytaj więcej o kominach hybrydowych Kominy hybrydowe
Więcej o serwisie kominów Serwis kominów

 

Zajmujemy się budową kominów w technologiach, takich jak

  • Ceramiczne

  • Kwasowe

  • Hybrydowe 

 

Swoje usługi świadczymy zarówno dla Klientów indywidualnych, Firm, Przedsiębiorstw, Rolników, a także Instytucji publicznych. Zapewniamy, że nasza firma tworzy kominy najlepszej jakości na terenie łodzi i okolicy.

Typy kominów

Ze względu na rodzaj stosowanego opału w budynku mieszkalnym bądź niemieszkalnym, dobór systemu kominowego musi być indywidualny i dopasowany do potrzeb oraz spełniający odpowiednie właściwości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w naszej ofercie znajduje się kilka rodzajów kominów, które idealnie wpasują się do każdego domu, zapewniając jednocześnie wysoką jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania. 

Kominy ceramiczne

Kominy ceramiczne cechują się konstrukcją samonośną, dzięki której możliwy jest szybki i bezproblemowy montaż, zalecany na etapie budowy. Idealnie nadadzą się do każdego rodzaju pieca. Wykazują doskonałe właściwości izolacyjne, zapobiegają pożarom. 

Kominy kwasowe

Przeznaczone są do pieców zasilanych olejem opałowym lub gazem. Taki rodzaj pieca charakteryzuje się, wytwarzaniem podciśnienia. Ze względu na tę cechę niezbędne jest dopasowanie wszystkich elementów przewodu kominowego i zastosowanie blachy kwasoodpornej.

Kominy hybrydowe

Jest to połączenie najlepszych, wybranych cech kominów ceramicznych i metalowych, dzięki któremu możliwa jest zmiana wykorzystywanego opału do ogrzania budynku. Wewnętrzną warstwę komina stanowi ceramiczny wkład idealny do odprowadzania spalin, natomiast zewnętrzną metalowy płaszcz wykonany z nierdzewnej stali.

Serwis kominów Łódź

Dbałość o zaufanie oraz bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas priorytetem. W związku z tym świadczymy szeroki zakres usług serwisowych, dzięki którym wydłużymy sprawność kominów oraz zapewnimy bezpieczeństwo użytkowania. Gwarantujemy również profesjonalną obsługę oraz krótkie terminy realizacji. Montaż, serwis, konserwacja kominy Łódź.

MONOLIT - Kominy Łódź

Kominy to nasza specjalizacja. Projektowanie kominów w łodzi to branża, w której realizujemy zlecenia od ponad 20 lat. Stawiamy na profesjonalizm oraz ciągły rozwój, dzięki zaangażowaniu w zdobywanie odpowiednich umiejętności, wiedzy oraz długoletnim doświadczeniu jesteśmy w stanie świadczyć dla Państwa usługi o najwyższej jakości. Postaw na MONOLIT Kominy Łódź. Ze względu na dbałość o zadowolenie każdego klienta posiadamy bogatą ofertę kominów łódź, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Wykonujemy kominy spalinowe i wentylacyjne. Podkreśleniem naszych umiejętności w tej dziedzinie, są wykonywane przez nas bezpieczne systemy kominowe również w drewnianych konstrukcjach i budynkach.

Instalacja, budowa kominów kwasowych na dachu Łódź

SERWIS KOMINÓW

 

Serwisujemy kominy spalinowe oraz wentylacyjne. Oferujemy inspekcje oraz udrażnianie.

 

 +48 601 22 95 62 

Serwis i konserwacja kominów łódź
Monolit - Budowa kominków Łódź

MONOLIT