MONOLIT

Monolit - Budowa kominków Łódź
Serwis i konserwacja kominów łódź

SERWIS KOMINÓW

 

Serwisujemy kominy spalinowe oraz wentylacyjne. Oferujemy inspekcje oraz udrażnianie.

 

 +48 601 22 95 62 

Instalacja, budowa kominów kwasowych na dachu Łódź

MONOLIT - Kominy Łódź

Kominy to nasza specjalizacja. Projektowanie kominów w łodzi to branża, w której realizujemy zlecenia od ponad 20 lat. Stawiamy na profesjonalizm oraz ciągły rozwój, dzięki zaangażowaniu w zdobywanie odpowiednich umiejętności, wiedzy oraz długoletnim doświadczeniu jesteśmy w stanie świadczyć dla Państwa usługi o najwyższej jakości. Postaw na MONOLIT Kominy Łódź. Ze względu na dbałość o zadowolenie każdego klienta posiadamy bogatą ofertę kominów łódź, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Wykonujemy kominy spalinowe i wentylacyjne. Podkreśleniem naszych umiejętności w tej dziedzinie, są wykonywane przez nas bezpieczne systemy kominowe również w drewnianych konstrukcjach i budynkach.

Serwis kominów Łódź

Dbałość o zaufanie oraz bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas priorytetem. W związku z tym świadczymy szeroki zakres usług serwisowych, dzięki którym wydłużymy sprawność kominów oraz zapewnimy bezpieczeństwo użytkowania. Gwarantujemy również profesjonalną obsługę oraz krótkie terminy realizacji. Montaż, serwis, konserwacja kominy Łódź.

Typy kominów

Ze względu na rodzaj stosowanego opału w budynku mieszkalnym bądź niemieszkalnym, dobór systemu kominowego musi być indywidualny i dopasowany do potrzeb oraz spełniający odpowiednie właściwości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w naszej ofercie znajduje się kilka rodzajów kominów, które idealnie wpasują się do każdego domu, zapewniając jednocześnie wysoką jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania. 

Kominy ceramiczne

Kominy ceramiczne cechują się konstrukcją samonośną, dzięki której możliwy jest szybki i bezproblemowy montaż, zalecany na etapie budowy. Idealnie nadadzą się do każdego rodzaju pieca. Wykazują doskonałe właściwości izolacyjne, zapobiegają pożarom. 

Kominy kwasowe

Przeznaczone są do pieców zasilanych olejem opałowym lub gazem. Taki rodzaj pieca charakteryzuje się, wytwarzaniem podciśnienia. Ze względu na tę cechę niezbędne jest dopasowanie wszystkich elementów przewodu kominowego i zastosowanie blachy kwasoodpornej.

Kominy hybrydowe

Jest to połączenie najlepszych, wybranych cech kominów ceramicznych i metalowych, dzięki któremu możliwa jest zmiana wykorzystywanego opału do ogrzania budynku. Wewnętrzną warstwę komina stanowi ceramiczny wkład idealny do odprowadzania spalin, natomiast zewnętrzną metalowy płaszcz wykonany z nierdzewnej stali.

Spis treści:

 

Czytaj więcej o kominach ceramicznych Kominy ceramiczne
Czytaj więcej o kominach kwasowych Kominy kwasowe
Czytaj więcej o kominach hybrydowych Kominy hybrydowe
Więcej o serwisie kominów Serwis kominów

 

Zajmujemy się budową kominów w technologiach, takich jak

  • Ceramiczne

  • Kwasowe

  • Hybrydowe 

 

Swoje usługi świadczymy zarówno dla Klientów indywidualnych, Firm, Przedsiębiorstw, Rolników, a także Instytucji publicznych. Zapewniamy, że nasza firma tworzy kominy najlepszej jakości na terenie łodzi i okolicy.

Kominy łódź

Kontakt

 

MONOLIT - Kominy Łódź

Budowa, konserwacja kominów.
 

tel. +48 601 22 95 62
email: biuro@monolitinstal.pl

Kontakt

MONOLIT Rafał Pierzchalski
92-002 Łódź
ul. Skalna 2

tel. +48 601 22 95 62
email: biuro@monolitinstal.pl

Napisz do nas

wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Informacja o kontakcie telefonicznym

Przed wizytą u nas prosimy o kontakt telefoniczny, ze względu na to, że często jesteśmy w terenie.

Budowa kominków w łodzi

Copyright © Monolit ¦ by REDPROJEKT ∵ 2022

KOMINY ŁÓDŹ

Montaż, serwis i przeglądy okresowe kominów stalowych w Łodzi