MONOLIT

Monolit - Budowa kominków Łódź
Budowa serwis konserwacja kominków Łódź

Kontakt

 

MONOLIT - Kominki Łódź

Budowa, serwis, konserwacja kominków.
 

tel. +48 601 22 95 62
email: biuro@monolitinstal.pl

Kontakt

MONOLIT Rafał Pierzchalski
92-002 Łódź
ul. Skalna 2

tel. +48 601 22 95 62
email: biuro@monolitinstal.pl

Napisz do nas

wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Informacja o kontakcie telefonicznym

Przed wizytą u nas prosimy o kontakt telefoniczny, ze względu na to, że często jesteśmy w terenie.

Budowa kominków w łodzi

Copyright © Monolit ¦ by REDPROJEKT ∵ 2022

KOMINKI ŁÓDŹ BUDOWA i SERWIS

Serwis i budowa kominków nowoczesnych, rustykalnych kaflowych Łódź
Naprawa, wymiana szyb oraz elementów ruchomych, serwis kominków w Łodzi

SERWIS KOMINKÓW

 

Wymiana szyb, elementów ruchomych, uszczelnianie piecyków i wymiana drzwiczek.

 

 +48 601 22 95 62 

Kominek wolnostojący opalany drewnem

MONOLIT - Kominki Łódź

Klasa, szyk i wyrafinowanie to cechy, które zyska twoje pomieszczenie po dodaniu do wnętrza naszego kominka. Kierujemy się nowoczesnymi, ale sprawdzonymi rozwiązaniami, zapewniając jednocześnie atrakcyjne ceny, z tego względu MONOLIT kominki łódź to klasa sama w sobie. Gwarancję, jakości kominków oraz nieskazitelne wykonanie zagwarantuje 20-letnie doświadczenie w realizacji zamówień budowy kominków, oraz setki zadowolonych klientów. MONOLIT mimo długoletniej tradycji, rozwija się oraz podąża za najnowszymi trendami, nie tracąc przy tym na klasie oraz uniwersalności. Doświadczenie, wiedza i umiejętności zdobyte w tym czasie pozwalają nam świadczyć dla Państwa najwyższej jakości usługi. 

Serwis kominków Łódź

Wiemy, jak ważna jest niezawodność naszych kominków. Ze względu na dbałość o każdy szczegół oraz powierzone nam zaufanie, zapewniamy wymianę oraz naprawę wszystkich wskazanych elementów. W naszej ofercie znajduje się wymiana szyb oraz wszelkich elementów ruchomych. Zadbamy również o niezbędne uszczelnienie piecyków oraz wymianę drzwiczek. Jeśli coś cię zaniepokoi lub będziesz chciał skonsultować się ze specjalistą, wszelkie uwagi oraz pytania rozwiejemy po skontaktowaniu się z nami na numer telefonu podany w dedykowanej zakładce.

Jakie kominki budujemy?

Montujemy i dobieramy właściwy rodzaj kominka korzystając z różnych technologii takich jak: 

  • kominki z płaszczem wodnym, 

  • ciepło zabudowy. 
     

Budowa kominków w łodzi to proces dzięki, któremu zdobędziesz niepowtarzalne wnętrze a wszystko to z charakterem i stylowym designem, który docenili najlepsi konstruktorzy. Zwłaszcza że kominki łódź doskonale sprawdzą się zarówno w większych domach, jak i niewielkich mieszkaniach. Oferujemy bogaty wybór, dzięki czemu jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Kominki klasyczne

Sprawdzą się idealnie w pomieszczeniach pełnych elegancji i minimalistycznych wnętrzach, nadając niepowtarzalny, otulający klimat.

kominki nowoczesne

Uzupełnią oraz urozmaicą każde wnętrze, idealnie komponując się swoim niebanalnym ale zarazem subtelnym wyglądem.

Kominki kaflowe

Łączą tradycję z nowoczesnością. Dzięki zastosowaniu nowatorskich metod grzewczych charakteryzują się dużą wydajnością. Tworzą również jeden z głównych elementów dekoracyjnych w pomieszczeniu.

Kominki rustykalne

rustykalne kominki to powrót do klasyki w odświeżonej formie. Wedle preferencji, mogą przybrać nienachalny wyraz lub bardziej dekoracyjną i bogatą formę.

Kominki wolnostojące „koza”

Charakteryzują się swoją prostotą zarówno w wyglądzie, jak i funkcjonowaniu. Kominek wolnostojący wystarczy jedynie ustawić w dogodnym miejscu, a następnie podłączyć. Dzięki wyborowi tego modelu pieca, w każdej chwili możemy odmienić swoje wnętrze bez dodatkowych utrudnień.

Spis treści:

Czytaj więcej o naszej ofercie Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?
Czytaj więcej o kominkach Jakie kominki budujemy?
Czytaj więcej o serwisie kominków Serwis kominków

 

Kominki to branża w której realizujemy zlecenia od ponad 20 lat
Doświadczenie, wiedza i umiejętności zdobyte w tym czasie pozwalają nam świadczyć dla Państwa najwyższej jakości usługi. Wykonujemy kominki odpowiednio dobrane odnośnie wystroju wnętrz,  jak i wymagań Klienta:

  • Klasyczne  

  • Nowoczesne 

  • Kaflowe 

  • Rustykalne

Dodatkowo zapewniamy o krótkich terminach realizacji zamówień dla Państwa oraz możliwości dostawy do łodzi i okolic. MONOLIT Kominki łódź to najlepszy dodatek rozgrzewający pomieszczenia oraz tworzący niepowtarzalny klimat.